O Šípkové Růžence
V pátek 19.června pojede do Divadelního klubu v Poličce na divadelní představení dětí ze Zš Korouhev “ O Šípkové Růžence“.
Pojedeme vlakem v 7.09 ze zastávky v Oldřiši.
Děti musí byt buď do 6.50 v Mš, nebo nejpozději v 7.05 na vlakové zastávce.
Svačinu bereme školkovou – děti s sebou nic nepotřebují.
V případě nepřiznivého počasí musí mít každý pláštěnku (nepromokavou bundu s kapucí).
Představení stojí 30,- Kč.
Nejnovější komentáře