O Šípkové Růžence

V pátek 19.června pojede do Divadelního klubu v Poličce na divadelní představení dětí ze Zš Korouhev “ O Šípkové Růžence“.

Pojedeme vlakem v 7.09 ze zastávky v Oldřiši.

Děti musí byt buď do 6.50 v Mš, nebo nejpozději v 7.05 na vlakové zastávce. 

Svačinu bereme školkovou – děti s sebou nic nepotřebují.

V případě nepřiznivého počasí musí mít každý pláštěnku (nepromokavou bundu s kapucí).

Představení stojí 30,- Kč.

  • 00

    dny

  • 00

    hodiny

  • 00

    minuty

  • 00

    vteřiny