Sněhové nadělení – divadlo JoJo
V pondělí 15.prosince přijede do školky divadlo JoJo s pohádkou „Sněhové nadělení“.
Začínáme v 8.00 hod. Děti tedy musí být po snídani – svačit budeme až po pohádce.
V pondělí 15.prosince přijede do školky divadlo JoJo s pohádkou „Sněhové nadělení“.
Začínáme v 8.00 hod. Děti tedy musí být po snídani – svačit budeme až po pohádce.
Nejnovější komentáře