Sněhové nadělení – divadlo JoJo

V pondělí 15.prosince přijede do školky divadlo JoJo s pohádkou „Sněhové nadělení“.

Začínáme v 8.00 hod.  Děti tedy musí být po snídani – svačit budeme až po pohádce.