PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

Prohlášení o přístupnosti

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI

MŠ Oldřiš, okr. Svitavy se zavazuje ke zpřístupnění obsahu svých internetových stránek v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetovou stránku https://www.msoldris.cz.

Stav souladu
Tato internetová stránka je částečně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, z důvodu výjimek uvedených níže.

Nepřístupný obsah
Některé navigační funkce nejsou dostupné z klávesnice (Princip č. 2: Ovladatelnost).
Některé starší fotografie neobsahují alternativní text (Pravidlo 1.1. Textové alternativy).

Formáty dokumentů

Některé informace na těchto internetových stránkách jsou nabízeny ve formátu dokumentů pdf. Pro zobrazení a plnohodnotnou funkčnost takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader. Alternativně lze tyto dokumenty zobrazit přímo v některých internetových prohlížečích.

Podporované webové prohlížeče
Optimální zobrazení a práci umožňují tyto webové prohlížeče:

Pro desktop: Google Chrome, Mozilla Firefox, MS EDGE, Safari
Pro mobilní zařízení: Google Chrome, Safari

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti
Prohlášení o přístupnosti bylo vypracováno dne 26. 05. 2021.

Toto prohlášení bylo vypracováno posouzením provedeným třetí stranou –tvůrcem webových stránek (Zita Lara, IČO 62677969).  Pro vypracování prohlášení byl použit zákon č. 99/2019 Sb., a metodický pokyn MVČR k tomuto zákonu, normy EN 301 549 V2 1.2 a mezinárodně uznávanému standardu Web Content Accessibility Guidelines – WCAG 2.1.

Zpětná vazba a kontaktní údaje
Cílem webových stránek MŠ Oldřiš, okr. Svitavy je zajistit přístupnost všem uživatelům a to na základě principů přístupnosti (vnímatelnost, ovladatelnost, srozumitelnost a stabilita). Máte-li jakýkoliv dotaz nebo doporučení, kontaktujete nás. Kontakt je: Zita Lara, telefon: +420 774 300 902, email: zita@zitalara.cz.

Postupy pro prosazování práva
V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost zaslanou v souladu s čl. 7 odst. 1 písm. b) směrnice o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací kontaktujte příslušný orgán pro prosazování práva:

Ministerstvo vnitra, odbor eGovernmentu
náměstí Hrdinů 1634/3, 140 21  Praha 4
e-mail: pristupnost@mvcr.cz

Kontakt

Telefon: 461 747 145

Email: msoldris@unet.cz

}

Provozní doba

pondělí – pátek

6.30 – 16.00

Adresa

Oldřiš 48

569 82 Borová u Poličky

Zřizovatel

Obecní úřad Oldřiš

IČO: 00277070